Nominace "Jihomoravského svazu karate ČSKe, z.s."
na MČR Beginner 2019



Karate Agility Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.56.2
2JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.49.6
3DavidOneata TARO KAN, z.s.34
4TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27.2
5CharlieWear TARO KAN, z.s.27

Karate Agility Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.70.2
2JanaFialová Karate Klub Kyjov37.4
3DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.33.6
4NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.30.8
5ZuzanaPazderová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27.4

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov47
2OndřejNovák Karate Klub Kyjov40.2
3AdamPavlík Karate Klub Kyjov30.4
4DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27
5LukášMacháček Karate Klub Kyjov24

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov40.4
2AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.37.8
3MahulenaJurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
4ElenaWear TARO KAN, z.s.24
5RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov22.4

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolasDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.42
2JanViskot Karate Club Dragons Rosice z.s.41.4
3RostislavZatloukal KODOKAI BRNO z.s.24
4ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov19.2
5MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.12

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.67
2KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno46.4
3RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.40.4
4NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.37
5PetraFialová Karate Klub Kyjov26.2

Karate Agility St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno39
2ViktorČástek BUDO KAN, z.s.36.6
3TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.35.4
4JakubKíni Sokol karate Tišnov25.6
5AlešCimprych Karate TJ Sokol Brno-Husovice24

Karate Agility St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichaelaLišková Karate Klub Kyjov42
2NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.29.4
3BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov27.2
4SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
5BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno24.8

Kihon Ido Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.64
2JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.52.6
3DavidOneata TARO KAN, z.s.29
4JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.26.2
5RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.21

Kihon Ido Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov68.6
2DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.32
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.28.2
4AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.27.2
5ZuzanaPazderová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.26.2

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášMacháček Karate Klub Kyjov63.8
2TobiášBubeník Karate Klub Kyjov60.8
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov48.6
4JanHájek Karate Klub Kyjov45
5MatějVacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s.25.8

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov64
2KamilaTranová Karate Klub Kyjov60.6
3RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov56.2
4MahulenaJurkovičová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.21
5AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.19.2

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov56
2MatějBábíček Karate Klub Kyjov35.4
3ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov33.8
4DominikIngr Karate Klub Kyjov27
5MartinKosír Karate Klub Kyjov15

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.61
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.57.6
3KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54.2
4KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno21
5VeronikaChludilová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.15

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno46.4
2TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.33.8
3AlešCimprych Karate TJ Sokol Brno-Husovice21
4MartinSýs Sokol karate Tišnov19.2
5ViktorČástek BUDO KAN, z.s.15

Kihon Ido St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.46.6
2MichaelaLišková Karate Klub Kyjov36.8
3BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno34.2
4BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov25.6
5NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.51.2
2DavidOneata TARO KAN, z.s.46.2
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.37
4TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5CharlieWear TARO KAN, z.s.21

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.61
2JanaFialová Karate Klub Kyjov60.6
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.47
4ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.31
5DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.24

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov62.6
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov62.4
3AdamPavlík Karate Klub Kyjov27
4JanHájek Karate Klub Kyjov21.8
5MatějVacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s.21

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaTranová Karate Klub Kyjov65.4
2TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov60.8
3AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.46.6
4RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov22.4
5ElenaWear TARO KAN, z.s.21

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov35.8
2DominikGrufík Karate Klub Kyjov30.4
3DominikIngr Karate Klub Kyjov24
4JiříOčenášek KODOKAI BRNO z.s.21
5MartinKosír Karate Klub Kyjov21

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.59.4
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.49.4
3PetraFialová Karate Klub Kyjov40.2
4KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno36.8
5VeronikaChludilová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.15

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno52.6
2ViktorČástek BUDO KAN, z.s.24
3TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.21
4JakubKíni Sokol karate Tišnov14.4
5JanKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.14.4

Kumite Balloon St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno57.8
2NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.49.6
3Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.42.2
4MichaelaLišková Karate Klub Kyjov38.2
5VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24

Kata Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.54.2
2MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.45
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.35.2
4TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22.4
5JanHájek Karate Klub Kyjov14.4

Kata Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov68.6
2ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.40.2
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.39
4AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.32.2
5VanessaNiko OREL jednota Letonice - oddíl karate24

Kata Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov61
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov52.6
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov35.8
4AdamPavlík Karate Klub Kyjov35.2
5JanHájek Karate Klub Kyjov32.2

Kata Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaTranová Karate Klub Kyjov63.8
2TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov60.8
3RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov59.4
4AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27.8
5IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12.8

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov56.2
2MatějBábíček Karate Klub Kyjov40.2
3ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov30.4
4MarekBudín Karate TJ Sokol Brno-Husovice27
5DominikIngr Karate Klub Kyjov24

Kata Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.67
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.61
3KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.43.2
4PetraFialová Karate Klub Kyjov37.4
5KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno29

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno43.4
2TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.29.4
3JakubKíni Sokol karate Tišnov25.6
4ViktorČástek BUDO KAN, z.s.24
5AlešCimprych Karate TJ Sokol Brno-Husovice21

Kata Beginner St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.48
2NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.46.6
3MichaelaLišková Karate Klub Kyjov39
4Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.38.2
5BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno22.4

Kumite Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov48.2
2NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.26.2
4ZuzanaPazderová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22.4

Kumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov67
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov53.4
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov36.8
4JakubKocman NIDOSHINKAN Dojo, z.s.23
5JanIngr Karate Klub Kyjov21

Kumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov62.6
2KamilaTranová Karate Klub Kyjov57.6
3RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov40
4AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.32.2
5LucieKellerová KODOKAI BRNO z.s.15

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov64.2
2MatějBábíček Karate Klub Kyjov44.8
3DominikIngr Karate Klub Kyjov27
4ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov21
5MartinKosír Karate Klub Kyjov15

Kumite Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.62.4
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.60.6
3PetraFialová Karate Klub Kyjov49.8
4KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.45
5KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno23

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno41.4
2ViktorČástek BUDO KAN, z.s.32.2
3TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.29
4MartinSýs Sokol karate Tišnov25.6
5MilanMach Sokol karate Tišnov14.4

Kumite Beginner St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.51.4
2BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno51.2
3Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.49.4
4NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.2
5BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov28.8

Kumite Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.38.2
2RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.32.2
3DavidOneata TARO KAN, z.s.24
4CharlieWear TARO KAN, z.s.21
5JanHájek Karate Klub Kyjov14.4



Nominace "Jihomoravského svazu karate ČSKe, z.s."
na kvalifikační turnaj na MČR ČSKe 2019




Kata jednotlivci Junioři

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.57
2PatrikDaniel Sokol karate Tišnov50
3MiloslavHermann BUDO KAN, z.s.24

Kata jednotlivci Juniorky

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.63

Kata jednotlivci Dorostenci

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.63
2OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.54
3JakubZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.41

Kata jednotlivci Dorostenky

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VendulaKlímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice66
2KateřinaGregůrková KODOKAI BRNO z.s.51
3VeronikaDostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate49

Kata jednotlivci Starší žáci

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MartinLuža Karate Klub Kyjov54
2FrantišekTrubelík Karate Klub Kyjov39
3ŠtěpánNilaš KODOKAI BRNO z.s.35

Kata jednotlivci Starší žákyně

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaNováková Karate Klub Kyjov79
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.67
3AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov52

Kata jednotlivci Mladší žáci 10-11

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějHekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.47
2DavidJaník Karate TJ Sokol Brno-Husovice45
3MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.35

Kata jednotlivci Mladší žákyně 10-11

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EditaPohlová BUDO KAN, z.s.57
2EliškaNesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.55
3NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.34

Kata jednotlivci Mladší žáci 7-9

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubMališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s.77
2AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.57
3ŠtěpánGabriel KODOKAI BRNO z.s.42

Kata jednotlivci Mladší žákyně 7-9

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.61
2HanaSuchyňová KODOKAI BRNO z.s.32
3AnetaNečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite jednotlivci Starší žáci -39 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKíni Sokol karate Tišnov27
2ViktorČástek BUDO KAN, z.s.24
3TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.21

Kumite jednotlivci Starší žáci -45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.27
2DanielKnieradl KODOKAI BRNO z.s.24

Kumite jednotlivci Starší žáci -52 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MartinSýs Sokol karate Tišnov27
2TomášMatulka Sokol karate Tišnov24
3FrantišekTrubelík Karate Klub Kyjov21

Kumite jednotlivci Starší žáci -60 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipAndres BUDO KAN, z.s.27
2FilipHanáček K4 Hodonín, z.s.24

Kumite jednotlivci Starší žáci +60 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidKocman NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite jednotlivci Starší žákyně -42 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov27

Kumite jednotlivci Starší žákyně -50 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaNováková Karate Klub Kyjov27
2NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24

Kumite jednotlivci Starší žákyně +50 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov27
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.24
3VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 -35 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VítKučera L.F. CLUB KARATE, z.s.40
2MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.27
3LukášKříž NIDOSHINKAN Dojo, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 -41 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějHekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.41
2PetrRyšánek L.F. CLUB KARATE, z.s.40
3ŠtěpánKrálík BUDO KAN, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 +41 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.27

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11 -35 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
2JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.24
3NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11 -42 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ZuzanaHalmová L.F. CLUB KARATE, z.s.27
2NatálieKellerová KODOKAI BRNO z.s.24
3EliškaNesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11 +42 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AmálieStrmisková Karate Klub Kyjov27
2ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.24
3BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žáci 7-9 -32 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
2MatějKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.24
3JakubKocman NIDOSHINKAN Dojo, z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žáci 7-9 +32 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.27
2DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
3LukášZachrdla KODOKAI BRNO z.s.21

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 7-9 -30 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.27

Kata jednotlivci Muži (senioři)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ŠtěpánŘezníček Sokol karate Tišnov27
2LukášZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.24

Kata jednotlivci Ženy (seniorky)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.27

Kumite jednotlivci Muži (senioři) -67 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TomášZaťko TARO KAN, z.s.27

Kumite jednotlivci Muži (senioři) +84 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FrantišekDoleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice27

Kumite jednotlivci Ženy (seniorky) -61 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SabinaForstová TARO KAN, z.s.27

Kumite jednotlivci Ženy (seniorky) -68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SimonaForstová TARO KAN, z.s.27

Kumite jednotlivci Junioři -68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kumite jednotlivci Junioři -76 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiloslavHermann BUDO KAN, z.s.24

Kumite jednotlivci Juniorky -59 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SabinaMedunová Sokol karate Tišnov27

Kumite jednotlivci Juniorky +59 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.27

Kumite jednotlivci Dorostenci -57 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite jednotlivci Dorostenci -63 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetrLuža Karate Klub Kyjov24
2MatějNejedlý BUDO KAN, z.s.21

Kumite jednotlivci Dorostenci -70 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.27
2MilanMach Sokol karate Tišnov24

Kumite jednotlivci Dorostenky -54 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaKovářováKarate Klub Kyjov27

Kumite jednotlivci Dorostenky +54 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EliškaŠtarmannová SVČ DOMEČEK Brno27
2VendulaKlímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice24