Nominace "Jihomoravského svazu karate ČSKe, z.s."
na MČR Beginner 2019



Karate Agility Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.35.2
2TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27.2
3JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.25.6
4DavidOneata TARO KAN, z.s.16
5JanHájek Karate Klub Kyjov12.8

Karate Agility Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.43.2
2JanaFialová Karate Klub Kyjov22.4
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.16
4ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.16
5NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.12.8

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov32
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov24
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov19.2
4DavidVašíček L.F. CLUB KARATE, z.s.12.8
5JakubRajsigl Karate Klub Kyjov12.8

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.28.8
2RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov22.4
3TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov22.4
4KamilaTranová Karate Klub Kyjov16
5PetraFialová Karate Klub Kyjov14.4

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolasDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.24
2ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov19.2
3JanViskot Karate Club Dragons Rosice z.s.14.4
4MarekKulhánek KODOKAI BRNO z.s.9.6
5JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.9.6

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40
2KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno22.4
3RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.22.4
4NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.16
5PetraFialová Karate Klub Kyjov11.2

Karate Agility St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKíni Sokol karate Tišnov25.6
2JanFiala SVČ DOMEČEK Brno24
3MartinSýs Sokol karate Tišnov17.6
4DanielKubiš Karate Klub Kyjov14.4
5MichalAxman Karate Club Dragons Rosice z.s.14.4

Karate Agility St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov27.2
2MichaelaLišková Karate Klub Kyjov24
3VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22.4
4KateřinaKovářováKarate Klub Kyjov14.4
5NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.14.4

Kihon Ido Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.40
2JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.25.6
3MartinKubík TARO KAN, z.s.19.2
4JanHájek Karate Klub Kyjov14.4
5TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.11.2

Kihon Ido Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov41.6
2AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.27.2
3ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.22.4
4StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19.2
5ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.11.2

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášMacháček Karate Klub Kyjov36.8
2TobiášBubeník Karate Klub Kyjov36.8
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov33.6
4JanHájek Karate Klub Kyjov24
5FilipHanuš Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov40
2RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov35.2
3KamilaTranová Karate Klub Kyjov33.6
4AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.19.2
5PetraFialová Karate Klub Kyjov14.4

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov32
2MatějBábíček Karate Klub Kyjov14.4
3JakubKíni Sokol karate Tišnov14.4
4ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov12.8
5VojtěchUrbánek Sokol karate Tišnov12.8

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.33.6
3KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27.2
4EditaPohlová BUDO KAN, z.s.14.4
5PetraFialová Karate Klub Kyjov12.8

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno22.4
2MartinSýs Sokol karate Tišnov19.2
3JakubKíni Sokol karate Tišnov14.4
4TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.12.8
5MichalAxman Karate Club Dragons Rosice z.s.8

Kihon Ido St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov25.6
2Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.25.6
3NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19.2
5BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno19.2

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.27.2
2TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
3DavidOneata TARO KAN, z.s.19.2
4MartinKubík TARO KAN, z.s.16
5RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.16

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.40
2JanaFialová Karate Klub Kyjov33.6
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.32
4ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.16
5ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov41.6
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov38.4
3JanHájek Karate Klub Kyjov12.8
4DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2
5DavidVašíček L.F. CLUB KARATE, z.s.11.2

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaTranová Karate Klub Kyjov38.4
2TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov36.8
3AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.25.6
4RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov22.4
5IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.11.2

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov30.4
2ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov20.8
3MatějBábíček Karate Klub Kyjov17.6
4LukášKříž NIDOSHINKAN Dojo, z.s.14.4
5JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.14.4

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.38.4
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.22.4
3PetraFialová Karate Klub Kyjov19.2
4KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno12.8
5NatálieKellerová KODOKAI BRNO z.s.12.8

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanFiala SVČ DOMEČEK Brno25.6
2JanKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.14.4
3JakubKíni Sokol karate Tišnov14.4
4MilanMach Sokol karate Tišnov12.8
5MartinSýs Sokol karate Tišnov12.8

Kumite Balloon St. žákyně 12-13 let (bez+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno36.8
2Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.27.2
3NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.25.6
4VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov22.4

Kata Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.27.2
2MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.24
3TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22.4
4JanHájek Karate Klub Kyjov14.4
5JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12.8

Kata Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov41.6
2StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
3ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.19.2
4AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2

Kata Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov40
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov25.6
3OndřejNovák Karate Klub Kyjov20.8
4JanHájek Karate Klub Kyjov11.2
5MatějVacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s.11.2

Kata Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov38.4
2KamilaTranová Karate Klub Kyjov36.8
3TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov36.8
4AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12.8
5IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12.8

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov35.2
2ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov30.4
3MatějBábíček Karate Klub Kyjov19.2
4LukášKříž NIDOSHINKAN Dojo, z.s.11.2
5VojtěchUrbánek Sokol karate Tišnov9.6

Kata Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.40
3PetraFialová Karate Klub Kyjov22.4
4KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19.2
5EditaPohlová BUDO KAN, z.s.12.8

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubKíni Sokol karate Tišnov25.6
2JanFiala SVČ DOMEČEK Brno22.4
3MartinSýs Sokol karate Tišnov20.8
4TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.14.4
5MilanMach Sokol karate Tišnov12.8

Kata Beginner St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.25.6
2MichaelaLišková Karate Klub Kyjov24
3VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno22.4
5KateřinaKovářováKarate Klub Kyjov14.4

Kumite Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov27.2
2StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22.4
3ZuzanaVacková-Veselá KODOKAI BRNO z.s.12.8
4AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2

Kumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov40
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov38.4
3MatějVacek-Veselý KODOKAI BRNO z.s.20.8
4OndřejNovák Karate Klub Kyjov12.8
5JakubKocman NIDOSHINKAN Dojo, z.s.8

Kumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov41.6
2RozárkaŠlahůnková Karate Klub Kyjov40
3KamilaTranová Karate Klub Kyjov33.6
4AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.11.2
5IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.11.2

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikGrufík Karate Klub Kyjov43.2
2MatějBábíček Karate Klub Kyjov20.8
3MarekKulhánek KODOKAI BRNO z.s.12.8
4JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.12.8
5LukášKříž NIDOSHINKAN Dojo, z.s.8

Kumite Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.38.4
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.33.6
3PetraFialová Karate Klub Kyjov28.8
4KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5KlaudiaFojtíková SVČ DOMEČEK Brno8

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MartinSýs Sokol karate Tišnov25.6
2JanFiala SVČ DOMEČEK Brno14.4
3MilanMach Sokol karate Tišnov14.4
4JanKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.12.8
5ViktorČástek BUDO KAN, z.s.11.2

Kumite Beginner St. žákyně 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.30.4
2BarbaraHolemá Sokol karate Tišnov28.8
3BáraMatoušková SVČ DOMEČEK Brno27.2
4Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.22.4
5NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19.2

Kumite Beginner Chlapci do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanHájek Karate Klub Kyjov14.4
2TeodorSvoboda NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12.8
3JanaFialová Karate Klub Kyjov12.8
4RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.11.2
5JakubKolář Karate Club Dragons Rosice z.s.11.2



Nominace "Jihomoravského svazu karate ČSKe, z.s."
na kvalifikační turnaj na MČR ČSKe 2019




Kata jednotlivci Junioři

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PatrikDaniel Sokol karate Tišnov50
2LukášZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.30
3AlexandrMazmanov Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kata jednotlivci Juniorky

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.36

Kata jednotlivci Dorostenci

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.30
3JakubZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.20

Kata jednotlivci Dorostenky

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VendulaKlímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice42
2VeronikaDostálová OREL jednota Letonice - oddíl karate34
3KateřinaGregůrková KODOKAI BRNO z.s.30

Kata jednotlivci Starší žáci

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MartinLuža Karate Klub Kyjov54
2FrantišekTrubelík Karate Klub Kyjov24
3TomášMatulka Sokol karate Tišnov22

Kata jednotlivci Starší žákyně

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaNováková Karate Klub Kyjov52
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.46
3LucieMusilová Sokol karate Tišnov30

Kata jednotlivci Mladší žáci 10-11

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidJaník Karate TJ Sokol Brno-Husovice30
2MatyášKonopčík KODOKAI BRNO z.s.30
3PetrRyšánek L.F. CLUB KARATE, z.s.28

Kata jednotlivci Mladší žákyně 10-11

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EditaPohlová BUDO KAN, z.s.36
2AmálieStrmisková Karate Klub Kyjov32
3EliškaNesvadbová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.28

Kata jednotlivci Mladší žáci 7-9

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubMališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s.50
2ŠtěpánGabriel KODOKAI BRNO z.s.42
3AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36

Kata jednotlivci Mladší žákyně 7-9

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.34
2HanaSuchyňová KODOKAI BRNO z.s.32
3AnetaNečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite jednotlivci Junioři BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.18
2AlexandrMazmanov Karate Club Dragons Rosice z.s.18
3LukášZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.16

Kumite jednotlivci Juniorky BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SabinaMedunová Sokol karate Tišnov48
2TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.36

Kumite jednotlivci Dorostenci BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubZrůstek Karate Club Dragons Rosice z.s.24
2PetrLuža Karate Klub Kyjov18
3AdamGregůrek KODOKAI BRNO z.s.18

Kumite jednotlivci Dorostenky BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EliškaŠtarmannová SVČ DOMEČEK Brno32
2KateřinaKovářováKarate Klub Kyjov30
3VendulaKlímová Karate TJ Sokol Brno-Husovice18

Kumite jednotlivci Starší žáci BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FrantišekTrubelík Karate Klub Kyjov28
2TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.24
3TomášMatulka Sokol karate Tišnov22

Kumite jednotlivci Starší žákyně BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaNováková Karate Klub Kyjov54
2LucieMusilová Sokol karate Tišnov42
3AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov42

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějHekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.28
2ŠtěpánKrálík BUDO KAN, z.s.16
3PetrRyšánek L.F. CLUB KARATE, z.s.14

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 10-11 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AmálieStrmisková Karate Klub Kyjov38
2VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.30
3ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.24

Kumite jednotlivci Mladší žáci 7-9 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ŠtěpánGabriel KODOKAI BRNO z.s.42
2AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.34
3LukášZachrdla KODOKAI BRNO z.s.18

Kumite jednotlivci Mladší žákyně 7-9 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.34
2AnetaNečasová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.14

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 -35 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VítKučera L.F. CLUB KARATE, z.s.16
2AdamBatysta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.14

Kumite jednotlivci Mladší žáci 10-11 -41 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.18
2PetrRyšánek L.F. CLUB KARATE, z.s.16
3MatějHekele Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.14